Gratis geschenk bij een bestelling vanaf € 95,00 (excl.btw) . ×
GRATIS VERZENDING (binnen Nederland): BIJ BESTELLINGEN VANAF €75,00 (ex.btw)
SUPERLI HAARTONIC LONDON 250ML

SUPERLI HAARTONIC LONDON 250ML

SUPERLI GROOMING HAARTONIC 1963 EDITION 500ML

SUPERLI GROOMING HAARTONIC 1963 EDITION 500ML

SUPERLI HAARTONIC LONDON 500ML

Superli heeft de oude traditie binnen het herenkappersvak weer op de kaart gezet. Heerlijke geuren in een mooie glazen fles. Het is als barbier geweldig om je klanten te verwennen en een mooie beleving te geven. Superli Haartonic maakt die beleving helemaal compleet.

De Geur: London

De London-variant is de meest functionele en neutrale variant uit de collectie. In tegenstelling tot de geparfumeerde varianten, is London nagenoeg geurloos. De subtiele geur die aanwezig is, is puur, klinisch en fris, wat voortkomt uit de krachtige, actieve ingrediënten en het hoge alcoholpercentage. Het botst hierdoor nooit met een eigen parfum of aftershave.

Waar het voor bedoeld is:

Deze haartonic is specifiek ontwikkeld als de "probleemoplosser" voor de hoofdhuid. Dankzij de medicinale samenstelling met salicylzuur is het uitermate geschikt voor het bestrijden van roos en schilfers. Het heeft een sterk reinigende en ontsmettende werking, kalmeert de geïrriteerde huid en stimuleert de doorbloeding. Ideaal voor de man die een effectieve behandeling zoekt voor hoofdhuidproblemen en een kerngezonde basis wil.

Kortom, de man gaat als heer naar buiten. Superli haartonic is niet alleen voor in de barbershop, ook voor thuis zijn ze heerlijk.

Normale prijs € 28,98 Speciale prijs € 24,14 € 19,95
SKU
SH-LONDON-500
Meer informatie
Merken Superli